MUZIKINĖ KARJERA

Donatas Montvydas AKUSTIŠKAI | Turas

Kartais taip gera scenoje būti lyg šeimos rate: tarp mylimų žmonių ir klausytojų, be akinančių šviesų ir gaudžiančios garso sistemos.
Tai ypatinga ir tyra patirtis, kai muzika plaukia lengvai ir širdys kalbasi laisvai.

Kviečiu tave į savo akustinių koncertų turą vyksiantį X, X,X,X . Ateik ir išgirsk mano senus ir naujus kūrinius, atliekamus su gyva grupe.

Donatas Montvydas ir kamerinis orkestras
Donatas Montvydas ir kamerinis orkestras

„Aš jaučiu, kad žmonės, kurie nėra buvę akustiniame mano koncerte, net neįsivaizduoja, kad gali būti toks Donatas Montvydas. Tokiuose koncertuose aš visiškai kitoks: tai kita mano pusė, kurios niekur nepamatysite ar neišgirsite“,

Liepos 6-tosios vakaras Palangoje bus išskirtinis. Miesto koncertų salėje aš, su kameriniu orkestru užnugaryje, atliksiu savo kūrinius taip, kaip galbūt dar negirdėjai. Jeigu nori patirti ir išvysti mano pasirodymus švelniau ir romantiškiau nei triukšmingoje arenoje, tiesiog privalai ateiti čia ir kartu praleisti šį šventinį vakarą.

Mano pirmasis pasirodymas Vasaros Terasoje

Mano pirmasis pasirodymas Vasaros Terasoje – Rupjūčio 26 d.!

Paskutinį vasaros koncertą praleisti uždaroje salėje būtų liūdna. Todėl kviečiu šią vasarą palydėti tinkamai su manimi – po atviru dangumi, kaip niekad linksmai ir triukšmingai.
Ateik ir išgirsk mano kūrinius jaukiame Vasaros Terasos kiemelyje, bus smagu!

GARGARAS, Kaunas
GARGARAS, Kaunas

“Po stulbinamai greitai išparduoto koncerto Vilniuje “Vasaros terasoje” man liko tik vienas miestas – Kaunas. Jį pasilikau pabaigai, geriausiam šių metų vakarėliui”

2020-ieji jau visai čia pat. Ir šiuos naujus metus norime pasitikti su trenksmu.
Ateik į atsinaujinusį Kauno GARGARĄ Gruodžio 28 d. Tavęs lauks ne šiaip sau vakarėlis, o ko gero stipriausias metų uždarymo šou su specialiai atvežtomis šviesomis ir garsu bei kiekvienam pasirodymui sukurtomis įspūdingomis grafinėmis vizualizacijomis. Nepraleisk!