MUZIKINĖ KARJERA

Donatas Montvydas AKUSTINIS TURAS

“Mes atsinešam į sceną dalį savo gyvenimo, kuriuo dalinamės su klausytojais, todėl viskas vyksta čia ir dabar “.

Nekantrauju pradėti savo jau antrąjį akustinį turą po Lietuvą. Du mėnesiai, dešimt miestų ir ypatinga atmosfera kiekvieno pasirodymo metu.

Su savo nepakartojama gyva profesionalių muzikantų grupe – pianistu / kompozitoriumi Mariumi Leskausku, būgnininku / perkusininku Andriumi Kairiu ir gitaristu Žygimantu Kepeniu – pasakosime gyvenimiškas istorijas, juoksimės ir dalinsimės jaukumu – tiek žodžiais, tiek pačiais kūriniais.
Ateik pasisemti šilčiausių ir tyriausių emocijų.

Donatas Montvydas DRIVE IN

„Po 20 metų galėsime prisiminti, kokiomis sąlygomis grojome per karantiną. Be to, labai pasiilgau kolektyvo. Scena mus labiausiai jungia. Nekeliame sau užduočių kažką naujo išrasti, neturiu kam ko įrodinėti. Tiesiog pasiilgome scenos, muzikos ir savo gerbėjų. Todėl sutarėme pasimėgauti ir ištransliuoti tai per radijo imtuvus.“

Karantinas negali ir neturi būti nuosprendis muzikai. Muzika gyvuos per visas negandas – tuo įsitikinome per šimtmečius istorijos. Džiaugiuosi, kad galiu tęsti istoriją ir būti jos dalimi šiandien. Kviečiu ir tave dalyvauti šiame ypatingame įvykyje.
Drive-in Live koncertų ciklas Paluknio aerodrome – tai jungtinė Lietuovs garsiausių muzikantų ir grupių iniciatyva, kurios metu galėsi mėgautis gyva muzika saugiai iš savo automobilio per radijo imtuvus, o mane ir kitus atlikėjus patogiai stebėti iš tolo.
Nekantrauju pagaliu ir vėl lipti ant scenos ir dainuoti jums. Iki greito!

ŠIAURINIS RAGAS, Klaipėda
ŠIAURINIS RAGAS, Klaipėda

„Su grupe labai džiaugiamės, jog pirmasis koncertas po karantino – Klaipėdoje. Koncertuodami visuomet pasiduodame jausmui, o tai koncertas prie jūros, po atviru dangumi, todėl esam įsitikinę, kad vaibas bus nerealus”

Pagaliau galime atsikvėpti – ir įkvėpti – gaivų laisvės gūsį po ilgų namuose praleistų mėnesių. Šis periodas man dar kartą įrodė – scena yra mano gyvenimas, tad sugrįžti į ją man yra neapsakomas džiaugsmas.
Tikiuosi tave pamatyti savo koncerte Liepos 17 dieną Šiauriniame rage – unikalioje vietoje prie Smiltynės perkėlos.

VASAROS TERASA, Vilnius

„Su grupe labai džiaugiamės, jog koncertuosime savo gimtajame mieste, čia jaučiamės ypatingai, todėl koncertai būna išskirtiniai. “

Ši laisvės ir meilės kupina vasara man pasibaigs koncertu gimtajame Vilniuje – Vasaros Terasoje.
Tikiuosi susitiksime čia Rugpjūčio 20 d.? Pažadu bus ne tik karšta, bet ir išgirsi dar negirdėtus kūrinius iš mano artėjančio naujausio albumo!

PAKRANTĖ, Kaunas
PAKRANTĖ, Kaunas

“Palydėkime vasarą ir pasitikime rugsėjį vis dar karštai! Kauno PAKARANTĖJE, pasikrausime energijos ir pradėsime naują sezoną”

Kviečiu visus savo Kauno gerbėjus į šalia Žalgirio arenos įsikūrusią Pakrantę. Jaukiame koncerte atliksiu ne tik senus, bet ir naujausius kūrinius iš savo būsimo albumo. Ateik, ir atsisveikinkime su vasara visi kartu, pasisemdami iš muzikos pozityvių emocijų.